День цивільного захисту

04.26.2019

Щоб правильно діяти, необхідно

багато знати, а щоб знати, треба навчатись.

(Грецька мудрість)

 

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у Хотинській філії Прислуцького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" відбувся День цивільного захисту. Здобувачі освіти та педагогічний колектив філії удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

 

На виховних годинах класні керівники філії у цікавій та змістовній формі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, при сигналі «Увага всім»; про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

 

Завершальним етапом була евакуація учасників освітнього процесу, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Освіта Рівненщини
Кабінет мінстрів України
Президент України
Верховна рада України
Березнівська РДА
Березнівська районна рада
111111111111.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now